Kontaktujte nás 572 501 038 / 572 501 350

Čištění fasád

Fasády se zelenou řasou, jsou v posledních letech často vídaným jevem, který se vyskytuje na fasádách napříč spektrem výrobců i lokalit, v nichž se tento nešvar vyskytuje.Toto je způsobeno mimo jiné i změnami klimatu, které díky zvýšené vzdušné vlhkosti v posledních letech, vytváří ideální podmínky pro tvorbu těchto organických nečistot.Když k tomu přidáme stinné prostředí s nedostatkem slunečního svitu, zpravidla na severních, severovýchodních a severozápadních stěnách, jsou podmínky pro tvorbu plísní, řas a hub ideální.Nicméně nemusíte zoufat. Prostředky dodané firmou ROMIX Vám umožní dokonale odstranit tyto nevzhledné nečistoty a navrátit tak čištěným povrchům původní vzhled. Navíc budou ošetřené povrchy preventivně chráněny před opětovným výskytem těchto nečistot na dobu několika let.Firma ROMIX zajistí ,taktéž fyzické odstranění těchto organických nečistot prostřednictvím odborné firmy zaměřené na danou problematiku.

Čistící prostředky dokážou odstranit organické nečistoty z přírodních i umělých kamenů, cihel, betonu, teraca, barvených nebo probarvených fasádních povrchů, keramiky, pálené i betonové střešní krytiny, eternitu, ale i z hliníkových nebo eloxovaných povrchů.

Firma ROMIX rovněž zajistí odstranění graffiti z budov, popř. provede preventivní nátěry na riziková místa, aby bylo snažší jejich případné odstranění.

značky a parametry
0
0

Značky a parametry

  • Značky