Kontaktujte nás 572 501 038 / 572 501 350

Tónovací systém COLORMIX

Tónovací systém COLORMIX  je určený pro tónování vodouředitelných nátěrových hmot, interiérových barev, fasádních barev a dekoračních omítkovin.

Tónovací systém COLORMIX je sestaven z tónovacích past COLANYL od firmy Clariant International Ltd.Jedná se o špičkové tónovací pasty, vyznačující se bezkonkurenčně vysokým obsahem pigmentu s vysokou barevnou sílou.Kvalita garantovaná výrobem umožňuje splnit nejpřísnější parametry stálobarevnosti, odolnosti proti povětrnostním podmínkám a zaručuje výbornou kryvost.Samozřejmostí je splnění VOC EU Directive 2004/42/EC dle DIN EN ISO 11890-2 a DIN EN ISO 17895:2005.

Díky výše uvedeným parametrům těchto pigmentů,ve spolupráci s odborně sestavenou barevnou škálou tónovacích past, se COLORMIX řadí mezi přední tónovací systémy na našem trhu.

Díky vysoce pigmentovým tónovacím pastám Clariant, je objemové dávkování velmi nízké a zaručuje tak velmi dobré výsledky v poměru kvalita/cena.S tím taky odpadá problém tzv.přepigmentování ,které hrozí u pigmentů s nízkou tónovací sílou a následných úprav tónovaných bází,které tím ztrácí svoji původní charakteristiku.

Tónovací systém COLORMIX je standardně nastaven ,ke vzorkovníkům firmy ROMIX s.r.o. a jimy dodávaných bází dle přání zákazníka.

Tónovací systém COLORMIX je však možné nastavit a přizpůsobit dle přání zákazníka na libovolné vodouředitelné báze, popřípadě vzorkovník dle požadavku.

Součástí tónovacího systému COLORMIX je dodání tónovacího software s možností vizualizace ,cenové kalkulace a vedení statistiky, a to jak pro vlastní tónovací zařízení, tak s možností dodání tónovacího zařízení od renomovaných výrobců.Součástí je i dodání příslušných vzorkovníků s možností úpravy dle přání zákazníka.

Samozřejmostí je nepřetržitý servis v oblasti recepturování odstínů „ na počkání“ dle  požadovaného vzorkovníku, expresní dodání tónovacích past v libovolném balení, jakožto servis a údržba námi dodaného zařízení.

Nedílnou součástí tónovacího systému COLORMIX je poradenský servis v oblasti tónování ,zaškolení ,či konzultace jak ve firmě ROMIX s.r.o. tak u zákazníka.

 

značky a parametry
0
0

Značky a parametry

  • Značky