Kontaktujte nás 572 501 038 / 572 501 350

Firma

 

Firma ROMIX s.r.o. vznikla v roce 2009 jako obchodní společnost za účelem prodeje zateplovacích systémů, interiérových a fasádních barev a povrchových úprav ve stavebnictví.Po rozjezdovém roce 2009 dochází počátkem roku 2010 k otevření profesionální prodejny pro malíře, fasádníky, stavební firmy i širokou veřejnost.

Firma ROMIX těží ze svých 20- ti letých zkušeností s vývojem, výrobou a prodejem nátěrových hmot a stavebních lepidel ,ale i s vývojem, zkoušením a certifikací zateplovacího systému ETICS.

Díky těmto zkušenostem je firma ROMIX zárukou odborného přístupu k zákazníkovi při předprodejním poradenství, prodeji fasádních, interiérových a jiných stavebních materiálů.Můžeme taktéž pomoci při výběru zaškolené realizační firmy, popřípadě zajistíme odborný dozor při renovaci fasád, interiérů a montáži zateplovacího systému.

Na základě těchto skutečností si k nám nachází cestu stále širší spektrum zákazníků, což nás velmi těší a zároveň zavazuje k neustálému zkvalitňování našich služeb.Snažíme se proto reagovat na nové trendy na trhu a neustále rozšiřovat sortiment a služby našim zákazníkům, jejichž podněty jsou pro nás tím nejlepším vodítkem v dalším vývoji firmy.Naším cílem je KVALITA za příznivou cenu s perfektním servisem.

Jako důkaz slouží fakt ,že jsme v posledním období rozšířili naši činnost o prodej vodouředitelných a syntetických barev na kov, dřevo a lazur , průmyslového tónování pro kovovýroby a dřevovýroby , prodej a realizace ražených omítek a dlažeb a v neposlední řadě čištění a renovace fasád.