Kontaktujte nás 572 501 038 / 572 501 350

Tapety

Firma ROMIX nabízí a dodává vliesové tapety od firem RASCH a MARBURG.

Na naší prodejně ve Starém Městě můžete tapety vybírat z několika katalogů, které si můžete zdarma zapůjčit nebo můžete vybírat zde :

http://www.rasch-tapeten.de/en/kollektionen/taste/

Materiál:

Vliesové tapety na zeď jsou vyrobeny z buničitých a syntetických vláken, s vrchní tvarovanou strukturou, bez použití skelného vlákna (70 % viskóza, 30 % celulóza) dle normy DIN EN 234.

Použití:

Vliesové tapety na zeď jsou vhodné pro veškeré podklady, stěny, zdi, stropy atd., opatřené všemi druhy vnitřních omítek, sádrokartonem, na betonové panely, podkladové tapety, dřevotřískové desky apod. Zvláště jsou vhodné na stěny s trhlinami v podkladu, stabilizují tlak na citlivé podklady (desky z měkkých vláken apod.). Výhodou vliesové tapety z vláknité buničiny je dokonalá prodyšnost.

Podklad:

Stěny místnosti pečlivě očistěte a upravte nerovnosti, např. vyrovnávací hmotou. Staré tapety a vodou rozpustnou malbu odstraňte. Pokud je podklad suchý a pevný, můžete přistoupit k lepení. Čerstvou omítku, stěrku, sádrokartony a veškeré savé podklady raději opatřete penetrací DECOPEN koncentrát.Vlhké podklady nejsou vhodné.

TIP : Kontrola vlhkosti.Na stěnu připevněte lepicí páskou igelitovou fólii na dobu 24 hod. – nesmí se orosit).

Množství:

Počet rolí tapet je závislý od prostřihu vliesové tapety, který je uvedený na etiketě.

Lepidlo:

Na lepení je nutné použít speciální lepidlo na těžké vliesové tapety třídy extra nebo speciál.


Speciální nabídka:

Firma ROMIXbarevně přizpůsobí váš interiér pomocí interiérových barev tak,aby barevně ladil s Vámi vybranými tapetami.Vybírat můžete zde:

http://www.romix.cz/vzorkovniky-barevnych-odstinu.htm

 

značky a parametry
0
0

Značky a parametry